Uzupełniamy garderobę na lato. Tego na pewno ci w niej brakuje!

Uzupełniamy garderobę na lato. Tego na pewno ci w niej brakuje!

Regularny przegląd szafy pozwala ocenić, które jej elementy nie będą ci już potrzebne, a także czego zdecydowanie w niej brakuje. Właśnie dlatego styliści i miłośnicy mody często podkreślają, że takie przeglądy powinny być regularne. Najlepiej jeśli wykonuje się je przed rozpoczęciem każdego nowego sezonu. W ten sposób najlepiej jesteś w stanie ocenić, jakie ubrania powinny znaleźć się w garderobie, a z czego już raczej nie będziesz korzystać. Taki przegląd nie zajmuje wcale tak wiele czasu, jak wydaje się niektórym osobom. Właśnie dlatego najlepszy sposób na to, aby go wykonać, jest już teraz!

Elegancki płaszcz dopełni każdą stylizację

Myślisz, że płaszcz latem to gruba przesada? Niekoniecznie, bo przecież pogoda może być zaskakująca. Takie płaszcze często przydają się na przykład podczas poważnych, służbowych spotkań. Można zarzucić je, chociażby na sukienkę. Przecież nie mamy na myśli grubych, typowo jesiennych czy zimowych okryć wierzchnich. Eleganckie płaszcze świetnie sprawdzą się przy letniej pogodzie, ale na przykład wtedy, gdy zaszło już słońce. Na jakie kolory warto się w takich sytuacjach decydować? Bardzo dobrze sprawdzi się ponadczasowy beż. Wiele osób uważa, że beżowy nigdy nie wychodzi z mody i prawdopodobnie ma rację, bo to odcień, który pasuje do wszystkiego i w prosty sposób pozwala stworzyć elegancką stylizację. W modzie są także pastele, ale taki rodzaj płaszcza sprawdzi się jednak bardziej na wyjście ze znajomymi czy spacer, niż na służbowe spotkanie.

Wygodne klapki wykonane ze skóry

Sezon letni to dla wielu osób częste wizyty na plaży, spacery po parku, czy po prostu niezobowiązujący styl. W takich przypadkach warto poświecić chwilę także na dobór odpowiedniego obuwia. To od niego zależy, czy podczas chodzenia będzie ci wygodnie i nie nabawisz się żadnych obtarć. Klapki damskie skórzane będą doskonałym wyborem dla wszystkich kobiet, które cenią sobie wysoki komfort i szukają butów nie na jeden, ale na wiele sezonów. Przecież buty ze skóry będą prezentować się świetnie przez bardzo długi czas, gdy właściwie o nie zadbasz. Takie klapki pasują także do każdego stylu, a więc to zawsze dobra inwestycja.

Jak wybrać perfumy na lato?

Odpowiednik perfum to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą cieszyć się pięknymi, intensywnymi zapachami, ale nie chcą wydawać zbyt wielu pieniędzy. W takim przypadku dobrym pomysłem będzie zakup jednego lub kilku flakonów, które inspirowane są znanymi zapachami. Takie perfumy również są trwałe, długo pozostają na skórze i przede wszystkim sprawdzą się latem.